Liverpool deklasirao Bournemouth: Hat-trick Salaha!!

Nogometaši Liverpoola upisali su uvjerljivu pobjedu na gostovanju Bournemoutha s 4:0 u prvoj utakmici 16. kola engleske Premier lige.

Junak slavlja Liverpoola bio je Mohamed Salah, koji je postigao hat-trick, a jedini preostali pogodak bio je autogol Stevea Cooka.

Liverpool je od početka utakmice krenuo napadački, a prvi pogodak stigao je u 25. minuti, kada je Salah sjajno reagirao nakon odbijene lopte i matirao nemoćnog Begovića.

Na drugi gol čekalo se do 48.minute, a tada je Roberto Firmino proigrao egipatskog nogometaša, koji je postigao svoj drugi pogodak.

Točno 20 minuta kasnije bilo je 3:0 za Redse, Cook je u pokušaju da ispuca loptu što dalje od gola učinio upravo suprotno i zabio si autogol. Za manje od deset minuta Salah je kompletirao hat-trick, došavši do desetog pogotka ove sezone.

Momčad Jurgena Kloppa je zahvaljujući današnjoj pobjedi privremeno zasjela na vrh ljestvice, s 42 boda, jedan više od Manchester Cityja, koji od 18.30 gostuje kod Chelseaja.