Liverpool do pobjede iz penala u petoj minuti sudačke nadoknade!

Nogometaši Liverpoola su u osmom kolu engleske Premier lige na Anfiledu ugostili Leicester i upisali pobjedu 2:1.

‘Redsi’ su stigli i do osme pobjede, a gosti su na kraju propustili veliku priliku da postanu prva momčad koja je ove sezone otkinula bod Liverpoolu.

Liverpool je bio bolja momčad od prve minute i stvarao je prilike, a do vodstva su stigli u 40. minuti kada je Sadio Mane nakon briljantne asistencije Milnera zabio za 1:0.

Bio je to rezultat s kojim se otišlo na predah, a u nastavku je domaćin nastavio s napadima, ali nije uspijevao zabiti drugi pogodak. Kazna za neiskorištene prilike stigla je u 80. minuti kada je Maddison pogodio za 1:1.

Taman kada su svi pomisli da će Liverpool upisati prvi remi u novoj sezoni Premier lige, u 95. minuti dosuđen je kazneni udarac za domaće, a iskusni Milner je na kraju bio precizan za konačnih 2:1.

Aston Villa je deklasirala Norwich u gostima s visokih 5:1, a strijelci su bili Wesley (14′, 30′), Grealish (49′), Hourihane (61′) i Luiz (83′). Wesley je također u prvom dijelu i promašio kazneni udarac. Drmić je u 88. minuti zabio utješni pogodak za domaće.

Burnley je pred svojim navijačima svladao Everton rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Hendrick u 72. minuti. Watford i Sheffield United odigrali su bez pogodaka 0:0.