Liverpool melje i dalje: Firmino golčinom srušio hrabri Wolverhampton

U posljednjoj utakmici 24. kola engleske Premier lige Liverpool je slavio na gostovanju kod Wolverhamptona s 2:1.

Kloppova momčad nastavila je čudesan niz. ‘Redsi’ su i dalje neporaženi, imaju 22 pobjede i jedan remi.

Liverpool je poveo već u osmoj minuti utakmice, a strijelac je bio Henderson. Alexander-Arnold je ubacio iz kornera, a kapetan Liverpoola bio je najviši u skoku i pogodio za rano vodstvo gostiju.

U 33. minuti cijeli Anfield je utihnuo nakon što je Mane morao napustiti igru zbog ozljede. Senegalac je osjetio bol u mišiću i zatražio izmjenu. Minamino je ušao u igru i tako debitirao u Premier ligi.

Šest minuta nakon početka drugog poluvremena domaćini poravnavaju rezultat. Jimenez je zabio gol glavom nakon ubačaja Traorea.

Unatoč hrabroj igri Wolvesa, Liverpool u 84. minuti dolazi do novog vodstva. Razigrani Henderson pronašao je Firmina koji je fenomenalno pogodio za 2:1 i pobjedu ‘Redsa’.