Liverpool nastavlja nizati pobjede: Redsi slavili i protiv Burnleya!

Nogometaši Liverpoola ostvarili su i četvrtu pobjedu u novoj sezoni Premier lige. Nova tri boda ‘Redsi’ su upisali na gostovanju Burnleyu rezultatom 3:0.

‘Redsi’ su pitanje pobjednika riješili u prvom poluvremenu. U 30. minuti Alexander-Arnold uputio je centaršut u kazneni prostor Burnleya, lopta se odbila od protivničkog igrača i promijenila smjer, 1:0 za goste.

Samo četiri minute kasnije sijevnula je kontra Liverpoola, a u glavnim ulogama bili su Roberto Firmino i Mane. Brazilac je upisao novu asistenciju, a Mane je rutinirao zatresao mrežu.

Roberto Firmino se kasnije i sam upisao u strijelce u 81. minuti, postavši prvi brazilski nogometaš koji je u Premier ligi postigao 50 golova.

Nakon četiri kola Liverpool je na prvom mjestu s maksimalnih 12 bodova, dok Burnley nakon drugog poraza u sezoni ima četiri boda i nalazi se na 11. mjestu.