LIVERPOOL NE STAJE: Redsi srušili Tottenham i ostali stopostotni! [VIDEO]

U derbiju petog kola engleske Premier Lige Liverpool Jurgena Kloppa je slavio na gostovanju kod Tottenham Hotspura s 2:1. Pogotke za Redse postigli su Georginio Wijnaldum i Roberto Firmino.

Tottenham je u novu sezonu ušao s tri uzastopne pobjede, a nakon poraza od Watforda upisali su drugi uzastopni poraz. Pochettinova momčad ovog je puta poražena od superiornog Liverpoola s 2:1.

Liverpool je poveo pogotkom Georginija Wijnalduma u 39. minuti susreta, a konačan rezultat postavio je Roberto Firmino u 54. minuti, dok je počasni pogodak za Spurse postigao Erik Lamela u 93. minuti susreta.

Kloppova momčad je tako ostala stopostotna na otvaranju nove sezone, s petom pobjedom u jednakom broju susreta. Redsi potpuno zasluženo drže sam vrh Premier lige.