Liverpool stigao do novog trijumfa, Adrian umalo postao tragičar

Ekipa Liverpoola ostvarila je izuzetno važnu pobjedu u meču 2. kola engleskog Premiershipa na gostovanju kod Southamptona rezultatom 2:1.

Liverpool je u prvom poluvremenu imao nekoliko pokušaja da dođe do vodstva, ali nijedan od njih nije bio dovoljno precizan, a kada su svi očekivali kraj prvog poluvremena, Redsi postižu gol. Igrala se 46. minuta kada Mane fantastično pogađa s ivice kaznenog prostora za 1:0.

U 71. minuti Firmino povećava na 2:0, nakon čega se činilo da će Redsi lagano doći do tri boda, ali u 83. minuti oporavljeni golman Adrian pravi veliku grešku i poklanja pogodak Ingsu čime je vratio Southamtpon u igru.

Ipak, do kraja je ekipa Jurgena Kloppa mirno sačuvala prednost i osvojila važna tri boda.