Liverpool upisao i čevrtu uzastopnu pobjedu u Premeirshipu!

U okviru četvrtog kola Premiershipa ekipa Liverpoola nastavila je sa pobjedničkim nizom. Ovoga puta su savladali Leicester City rezultatom 2:1 za maksimalnih 12 bodova.

Robertson je u desetoj minuti sjajno probio po lijevoj strani, dodao je loptu do Manea, a ovaj krilni napadač ubojito matira Danca na golu Lisica i donosi prednost Liverpoolu.

Kada su svi očekivali kraj prvog poluvremena, Firmino nakon kornera koristi asistenciju Millnera i pogađa za 2:0. Tim rezultatom se otišlo na desetominutni odmor.

63. minuti golman Alisson pravi veliku grešku, pokušava driblati jednog igrača Leicestera, gubi loptu, a nakon toga lopta dolazi do Rachid Ghezzala koji smanjuje na 2:1 i vraća nadu domaćim navijačima.