LN: Srbija i pored dominacije iz Rumunije donosi samo bod!

Reprezentacija Srbije je u okviru četvrtog kola Lige nacija gostovala u Rumuniji, gdje su odigrali skromnih 0:0 i pored velike dominacije pred golom protivnika.

Srbija je tokom čitavog meča bila bolji rival. U prvom poluvremenu su Orlovi promašili nekoliko izglednih prilika, od kojih je ona iz 44. minuta kada je adić promašio penal najbolja.

Srbija je imala više šansi i u nastavku, ali je golman Tatarušanu bio na visini zadatka. S druge strane, domaći su imali dobru kontru kada je Rajković istrčao i možda bio fauliran, ali sudac nije ništa svirao te Rumuni ni prazan gol nisu iskoristili. Završilo je na kraju razočaravajućih 0:0.

U narednom selekcija Srbije igra protiv Crne Gore, dok će Rumunija igrati protiv Litvanije.