Luda utakmica na Goodison Parku: Everton izjednačio u 90+6. minuti!

U posljednjem susretu 16. kola engleske Premier lige Everton je na svom Goodison Parku odigrao 2:2 protiv Watforda izjednačivši iz slobodnog udarca u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Momčad iz Liverpoola povela je u 15. minuti kada je Gomes povratnom loptom pronašao Richarlisona koji je hladnokrvno pogodio za minimalnu prednost svoje momčadi.

No, gosti su u 63. minuti izjednačili kada je Coleman nespretno reagirao i poslao loptu u vlastitu mrežu, a samo dvije minute gosti su uspjeli u cijelosti preokrenuti pogotkom Doucourea!

Vrlo brzo uslijedilo je novo uzbuđenje. Everton je u 68. minuti imao priliku izjednačiti iz kaznenog udarca, no vratar gostiju Foster je obranio pokušaj Sigurdssona.

Kada se već činilo kako će gosti osvojiti sva tri boda, u 90+6. minuti Digne je zabio golčinu pod prečku iz slobodnog udarca i donio bod Evertonu!