LUDI GATTUSO: Nakon derbija se posvađao sa zamjenikom premijera!

Milan je u derbiju 13. kola Serie A remizirao (1:1) kod Lazija. Rossoneri su u 94. minuti ostali bez pobjede, a rezultatom je posebno razočaran bio zamjenik talijanskog premijera Matteo Salvini.

Salvini, inače veliki navijač Milana, nakon utakmice je oštro kritizirao trenera Gennara Gattusa:

Gattuso je previše tvrdoglav! Kad postigneš gol u tako kompliciranoj utakmici, moraš je zatvoriti. Može li mi netko objasniti tu tvrdoglavost? U zadnjih 10 minuta moraš uvesti dva ili tri igrača koji će moći trčati. Izvaditi Borinija koji je trčao poput moje bake!“, rekao je bijesni Salvio.