Ludnica na Camp Nou: Prvi ovogodišnji El Clasico završio bez pobjednika!

Večeras je odigran prvi El Clasico u 2019. godini. Barcelona je u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja ugostila Real Madrid. Susret je završio neriješeno 1:1.

Poveo je Real Madrid pogotkom Lucasa Vazqueza u šestoj minuti susreta. Vinicius je prošao lijevom stranom i ubacio na drugu stativu za Benzemu. Francuz se odlično snašao i poslao povratnu loptu prema Lucasu, a ovaj nije imao težak posao.

Barcelona je u prvom dijelu najbolju priliku imala u 35. minuti kada je Luis Suarez puca s ruba kaznenog prostora u lijevu stranu, ali je Keylor Navas sjajnom reakcijom zaustavio njegov pokušaj.

U nastavku drugog dijela, točnije u 58. minuti, domaćini su stigli do izjednačenja. Navas je obranio pokušaj Albe, lopta je došla do Semeda, koji je pogodio stativu da bi se potom odbila do Malcoma, koji je spretno šalje u mrežu.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a ovim ishodom zadovoljniji je Real Madrid.

Uzvratni dvoboj polufinala Kupa kralja na rasporedu je 27. februara na Santiago Bernabeu u Madridu.