Lyon do pobjede u derbiju u petoj minuti sudačke nadoknade!

U ponajvećem derbiju francuskog nogometa, nogometaši Lyona su na gostovanju pobijedili Saint Etienne s 2:1.

Domaćin je poveo u 22. minuti pogotkom Romaina Hamoume, izjednačio je kapetan gostiju Nabil Fekir u 65. minuti iz kaznenog udarca, a pogodak odluke postigao je Moussa Dembele u petoj minuti sudačke nadoknade.

Bilo je još prilika na obje strane, no vratari Stephane Ruffier i Anthony Lopes pokazali su da su u vrhunskoj formi.

Saint Etienne je ovim porazom prekinuo niz od tri uzastopne pobjede, dok je Lyon upisao prvu pobjedu nakon tri uzastopna prvenstvena remija.

PSG je uvjerljivo vodeći s 53 osvojena boda iz 19 utakmica, drugi je Lille s 40 bodova iz čak dvije utakmice više, dok je treći Lyon s tri boda manje.