Lyon do trijumfa u Rennesu u posljednjim minutama!

U petak navečer utakmicom Rennesa i Lyona otvoreno je 30. kolo francuskog nogometnog prvenstva. Gosti su u posljednjim minutama susreta slavili s 0:1 (0:0).

Uzbudljivo je bilo na Roazhon Parku u Rennesu. U 13. minutu je kapetan Lyona Fekir odlično izveo slobodan udarac, ali je Koubek vrhom prstiju uz pomoć stative uspio zaustaviti njegov pokušaj.

Samo deset minuta kasnije, Dembele sjajno pronalazi Depaya, ali Nizozemac puca pored gola. Samo pet minuta kasnije Depay je ponovno bio u centru pažnje, kada je pucao s ruba kaznenog prostora, ali je raspoloženi Koubek još bolje intervenirao.

Na odmor se otišlo bez pogodaka, a u nastavku su gosti nastavili da prijetiti preko Ndombelea i Marcela, ali je Koubek ostao nesavladan. Jednu od rijetkih prilika Rennes je stvorio u 53. minutu, kada je Gelin loše pucao s ruba peterca.

U 85. minutu najbolju priliku za Rennes imao Nyamsi, ali je bio neprecizan. Samo minutu kasnije Lyon dolazi do zasluženog vodstva. Nakon lijepe akcije na pravom mjestu se našao Terrier i rutinski matirao Koubeka za 1:0.

Do kraja su gosti zadržali prednost, te su upisali vrijednu pobjedu u borbi za mjesta koja vode u Ligu prvaka.