Lyon pobjedom protiv Nantesa bar do večeras preuzeo drugu poziciju!

U 35. kolu francuske Ligue 1, sastali su se Lyon i Nantes, a domaćini su bili uspješniji rezultatom 2:0. Bitna pobjeda za Lavove koji vode veliku borbu sa Monacom za drugo mjesto na tabeli.

Lyon je u vodstvo došao preko svog ubojitog tandema FekirDepay, u 39. minutu, kada je na asistenciju Fekira Depay savladao golmana za 1:0, što je bio konačni rezultat prvog poluvremena.

Holanđanin je potvrdio svoju fenomenalnu seriju ove sezone kada je namjestio pogodak Traoreu koji je udvostručio vodstvo domaćina za rutinsku pobjedu od 2:0.

Nakon važne pobjede, Lyon je preskočio Monaco na drugom mjestu Ligue 1, ali oni imaju priliku već večeras da se vrate na tu poziciju jer na svom stadionu dočekuju Amiens.