MAJSTOR: Josip Iličić u dvije minute postigao dva prelijepa pogotka!

Nogometaši Atalante u ovim trenucima pred svojim navijačima igraju protiv Bologne susret 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Bologna Siniše Mihajlovića se svim silama bori za opstanak, ali večeras će teško do bodova. Naime, Atalanta je u manje od 15 minuta postigla čak četiri pogotka!

Prvo je na scenu stupio slovenski nogometaš Josip Iličić koji je fenomenalno pogodio za 1:0 u trećoj minuti.

Samo dvije minute kasnije, Iličić je zabio još jedan prekrasan pogodak za 2:0 Atalante.

Atalanta je nastavila napadati i već u devetoj minuti povećala prednost na 3:0. Raspoloženi Iličić je upisao asistenciju, a mrežu gostiju zatresao je Hans Hateboer.

Drama za goste se nastavila i šest minuta kasnije, Atalanta je povela sa 4:0, a strijelac je bio Duvan Zapata. Kolumbijskom napadaču je ovo 20. prvenstveni pogodak ove sezone.