MAJSTORIJA AGUERA: Manchester City nastavlja dominirati Premiershipom!

Aktualni engleski prvak Manchester City u ovim trenucima na svom Etihadu igra utakmicu drugog kola Premier lige protiv Huddersfield Towna. Građani su u 25. minuti susreta došli u vodstvo nakon sjajnog pogotka Sergija Aguera.

Nakon što je u prvom kolu Premier Lige slavio na gostovanju kod Arsenala sa sigurnih 2:0, Manchester City nastavio je istim tempom i u drugom kolu. Građani na svom Etihadu nakon 35 minuta igre vode s 3:0 protiv Huddersfielda.

Pogodak za vodstvo Cityja postigao je njihov najbolji strijelac u povijesti kluba, Sergio Aguero. Argentinac je na sjajan način primio dalekometnu loptu vratara Edersona i zatim majstorki pogodio mrežu vratara gostiju, Bena Hamera.

Samo šest minuta kasnije, Gabriel Jesus povisio je vodstvo aktualnog engleskog prvaka na 2:0. Brazilac je preciznim udarcem u donji lijevi kut došao do svog prvog pogotka ove sezone.

Za 3:0 ponovno se pobrinuo raspoloženi Aguero. Za razliku od prvog pogotka, treći gol je bio poprilično sretan, nakon očajne reakcije gostujućeg vratara. Ovo je Aguerov 13. gol u posljednjih osam nastupa na Etihadu.