Majstorija Juraja Kucke kandidat za najbolji gol kvalifikacija!

Slovačka nogometna reprezentacija upisala je uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Azerbejdžana. Slovaci su u skupini E kvalifikacija za EURO 2020. slavili sa 5:1.

Gosti su do vodstva stigli već u osmoj minuti pogotkom Lobotke. Nakon toga je uslijedio potez utakmice. Juraj Kucka je “bombom” iz slobodnog udarca u 27. minuti udvostručio vodstvo Slovačke.

Majstorija slovačkog veznjaka je po mišljenju mnogih najljepši gol četvrtog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine.

Samo dvije minute kasnije s lijeve strane se u kazneni prostor probio Šejdaev i pogodio suprotni kut slovačkih vrata pokraj nemoćnog Dubravke. Tek što su Slovaci krenuli s centra njihov kapetan Hamšik je prekrasnim udarcem zabio za 3:1.

Do kraja susreta, Hamšik je u 57. minuti postigao svoj drugi pogodak, a konačnih 5:1 postavio je Hančko u 85. minuti.