Manchester City petardom ispratio Burnley, Watford izbacio Newcastle!

Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u osminu finala engleskog FA kupa još jednom uvjerljivom pobjedom. Momčad Pepa Guardiole je Burnleyju postigla pet pogodaka.

U prvom poluvremenu Građani su poveli pogotkom Gabriel Jesusa, a onda u drugom poluvremenu golovima Bernarda Silve, De Bruynea, Aguera i autogolom Longa stižu do nove uvjerljive pobjede.

Swansea je na svom terenu bio bolji od Gillinghama sa 4:1, dok je u duelu premierligaša Watford kao gost porazio Newcastle s 2:0.

Portsmouth je na svom terenu remizirao s QPR-om rezultatom 1:1, a identičan rezultat bio je na susretu između Middlesbrougha i Newporta.

Brighton i WBA su odigrali bez pogodaka, dok je domaću pobjedu upisao Doncaster protiv Oldhama s 2:1.