Manchester City slavio kod Palacea, loptica prebačena na Liverpool!

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su danas u gostima Crystal Palace sa 3:1 u susretu 34. kola Premiershipa.

Već u 15. minuti Raheem Sterling je nastavio sa sjajnom formom i pogodio za vodstvo svog tima. Do kraja poluvremena su Građani imali mnoštvo prilika, ali rezultat se nije promijenio.

Sredinom drugog dijela Sterling ispravlja svoju grešku kada je promašio čistu priliku i postiže drugi gol na meču za prednost od 2:0, da bi se Palace ipak vratio devet minute prije kraja golom Milivojevića iz slobodnog udarca.

Sve nade za domaće je uništio Gabriel Jesus golom u 90. minuti za pobjedu svog tima.

Manchester City je se na ovaj način vratio na prvo mjesto i ponovo imaju bod više od Liverpoola koji igra domaću utakmicu protiv Chelseaja. Crystal Palace je na 13. poziciji sa 39 osvojenih bodova.