Manchester City u Moskvi ispustio dva važna boda

U prvoj utakmici večerašnjeg programa u okviru trećeg kola Lige prvaka, engleski prvak Manchester City gostovao je u Moskvi kod ekipe CSKA pred praznim tribinama.

Iako su imali prednost od 2:0 i većim dijelom utakmice dominirali, Građani su se ipak morali zadovoljiti smo bodom odigravši 2:2, te se tako doveli u dosta tešku situaciju u grupi E.

Engleski prvak vodio je nakon prvog poluvremena u Moskvi s 2:0. Aguero je na prazan gol na asistenciju Džeke doveo City u vodstvo, a prednost gostiju povećao je Milner nakon lijepe akcije Aguera.

Nakon 20 minuta igre u drugom dijelu smanjio je Doumbia, a pet minuta prije kraja utakmice Natcho je iz jedanaesterca šokirao englesku momčad.

Nakon tri kola u grupi E Manchester City je na trećem mjestu sa dva, a CSKA na četvrtom sa jednim bodom.