Manchester City utrpao šest komada u mrežu Huddersfielda! [VIDEO]

Aktualni engleski prvak Manchester City u drugom kolu je pred svojim navijačima s uvjerljivih 5:1 svladao Huddersfield te nastavio svoj pobjednički niz u Premier ligi. U prošlom kolu su u gostima pobijedili Arsenal 2:0.

Sergio Aguero je donio vodstvo Guardiolinoj momčadi u 25. minuti, a navijači Cityja su na novi pogodak čekali samo šest minuta, kad je Gabriel Jesus jedan kontranapad završio preciznim udarcem kojeg gostujući vratar Ben Hamer nije uspio obraniti.

Uzbuđenjima na Etihadu nije bilo kraja, pa je četiri minuta nakon Jesusovog gola ponovno mrežu zatresao Aguero, nakon greške gostujućeg vratara. Na isteku prvog poluvremena kakvu takvu nadu gostima je vratio Jon Stanković.

Međutim, do kraja dvoboja Građani su postigli još dva pogotka. Četvrti pogodak Cityja postigao je David Silva nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca u 48. minuti, a dvadeset minuta kasnije svoj treći gol na utakmici postigao je Aguero.

Konačnih 6:1 postavio je autogolom Terence Kongolo nakon nespretne reakcije.

U drugom današnjem susretu Premier lige slavio je Watford na gostovanju kod Burnleya s 3:1. Pogotka za goste postigli su Gray, Deeney i Hughes, dok je za domaćina pogodio Tarkowski.

Drugo kolo Premier lige završavaju Brighton i Manchester United, utakmicom u 17 sati.