Manchester City uz veliku pomoć sudaca izborio polufinale FA kupa!

Nogometaši Manchester Cityja izborili su plasman u polufinale FA kupa nakon što su na gostovanju pobijedili drugoligaša Swansea City 3:2 postigavši tri gola u posljednjih 20 minuta.

Međutim, nakon utakmice puno se priča o suđenju jer su ‘Građani’ drugi pogodak zabili iz sumnjivo dosuđenog penala, a treći iz očitog ofsajda.

Domaćin je poveo u 20. minuti pogotkom Grimesa iz kaznenog udarca. Samo devet minuta kasnije domaći nakon sjajne kontre povećavaju prednost, strijelac je bio Celina, inače igrač Cityja na posudbi u Swanseu.

Aktualni engleski prvak vratio se u život u 69. minuti kada je Bernardo Silva iskoristio pogrešku domaće obrane zabivši za 2:1. Devet minuta kasnije gosti su izjednačili iz dvojbenog penala.

Najstrožu kaznu izveo je Aguero pogodivši stativu, no lopta se odbila u domaćeg vratara završivši u mreži. U 87. minuti City dolazi do velikog preokreta, Bernardo Silva je ubacio, a Aguero zabio za 3:2, ali iz očiglednog ofsajda.