Manchester United deklasirao Fulham, Arsenal bolji od Huddersfielda!

Manchester United je uvjerljivo pobijedio na Old Traffordu u okviru 16. kola Premier lige Fulham s 4:1.

Crveni vragovi su tako napokon prekinuli niz od tri uzastopna remija, a upisali su i prvu pobjedu nakon više od mjesec dana. S druge strane, Fulham se vratio lošim izdanjima.

United je poveo u 13. minuti sjajnim pogotkom Younga, a 15 minuta kasnije Mata je zabio za 2:0. Asistent kod oba pogotka bio je raspoloženi Rashford.

Tri minute prije odlaska na odmor odlični Mata je asistirao Lukakuu za 3:0. Fulham je u 67. minuti uspio smanjiti rezultat pogotkom Kamare iz kaznenog udarca.

No, samo dvije minute kasnije Andre-Franck je zaradio drugi žuti karton pa je Fulham ostao s igračem manje. Konačnih 4:1 postavio je sjajni Rashford sedam minuta prije kraja utakmice.