081218ManUnited

Manchester United deklasirao Fulham, Arsenal bolji od Huddersfielda!

Manchester United je uvjerljivo pobijedio na Old Traffordu u okviru 16. kola Premier lige Fulham s 4:1.

Crveni vragovi su tako napokon prekinuli niz od tri uzastopna remija, a upisali su i prvu pobjedu nakon više od mjesec dana. S druge strane, Fulham se vratio lošim izdanjima.

United je poveo u 13. minuti sjajnim pogotkom Younga, a 15 minuta kasnije Mata je zabio za 2:0. Asistent kod oba pogotka bio je raspoloženi Rashford.

Tri minute prije odlaska na odmor odlični Mata je asistirao Lukakuu za 3:0. Fulham je u 67. minuti uspio smanjiti rezultat pogotkom Kamare iz kaznenog udarca.

No, samo dvije minute kasnije Andre-Franck je zaradio drugi žuti karton pa je Fulham ostao s igračem manje. Konačnih 4:1 postavio je sjajni Rashford sedam minuta prije kraja utakmice.

Arsenal je na Emiratesu puno teže od očekivanog došao do tri boda protiv Huddersfielda. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Urugvajac Torreira u 83. minuti.