Manchester United i Arsenal podijelili bodova u derbiju kola Premier lige!

Fantastičnu utakmicu na Old Traffordu u srijedu navečer su odigrali Manchester United i Arsenal u derbiju 15. kola engleskog nogometnog prvenstva. Susret je završio bez pobjednika 2:2.

Arsenal je poveo u 26. minuti pogotkom Mustafija nakon kardinalne greške Davida de Gee. No, samo četiri minute kasnije United je izjednačio pogotkom Martiala.

U 68. minuti topnici su ponovno poveli, a ovaj put je strijelac bio Lacazette, samo tri minute nakon što je ušao u igru. Međutim, Crveni vragovi su izjednačili minutu kasnije.

Veliku grešku u obrani napravio je Kolašinac koji je dodao loptu Lingardu, a veznjak Uniteda je bez većih problema pogodio za 2:2 i veliko slavlje navijača na Old Traffordu.

Arsenal je desetak minuta kasnije mogao do novog vodstva kada je Aubameyang sjajno šutirao, ali ovaj put je De Gea fantastično reagirao i spasio svoju momčad od poraza.

Topnici su na petom mjestu s 31 bodom, dok je Manchester United osmi s 23 boda.