Manchester United nastavio s pobjedama, golijada u Bournemouthu!

Manchester United upisao je četvrtu uzastopnu pobjedu. Crveni vragovi su u susretu 21. kola engleske Premier lige pobijedili Newcastle s 2:0.

Ole Gunnar Solskjaer fantastično je započeo trenersku karijeru na klupi Manchester Uniteda. Nakon što je pobijedio Cardiff, Huddersfield i Bournemouth na red je došao i Newcastle na gostujućem terenu s 2:0.

United je poveo pogotkom Lukakua u 67. minuti loše reakcije vratara Dubravke. Konačnih 2:0 postavio je Rashford na asistenciju Sancheza.

Chelsea je kiksao na svom terenu drugu utakmicu zaredom. Nakon poraza od Leicestera, momčad Maurizija Sarrija ovaj put odigrala je bez pogodaka protiv Southamptona.

Crystal Palace je upisao važnu pobjedu na gostovanju kod Wolvesa s uvjerljivih 2:0. Pogotke su postigli Ayew u 83. i Milivojević u samoj završnici iz kaznenog udarca.

Sjajan meč odigrali su West Ham i Brighton. Gosti su poveli 2:0 pogotcima Stephensa i Duffyja u 56. i 58. minuti, ali je ubrzo raspoloženi Arnautović uzvratio s dva brza pogotka u 66. i 68. minuti.

Huddersfield je na domaćem terenu poražen od Burnleyja rezultatom 2:1. U posljednjem susretu Bournemouth i Watford odigrali su sigurno najbolje prvo poluvrijeme u ovoj sezoni.

Deeney je s dva pogotka u 14. i 27. minuti doveo Watford u vodstvo od 2:0, ali su Ake i Wilson od 34. do 37. minute izjednačili na 2:2. Samo minutu kasnije Sema pogađa za novo vodstvo Watforda, ali Fraser u 40. minuti postiže šesti pogodak u prvom poluvremenu za 3:3.

Nakon sjajnog prvog poluvremena obje momčadi su u nastavku više pažnje posvetile obrani i dvoboj je završio 3:3.