Manchester United ponovno kiksao, Feyenoord srušio Porto!

Nogometaši Porta doživjeli su poraz u dvoboju drugog kola Europske lige, dok je Manchester United remizirao.

U grupi G Porto je poražen na gostovanju kod Feyenoorda sa 0:2. Bio je to susret u kojem su Nizozemci postizali golove, a Portugalci promašivali velike šanse.

Domaćin je poveo u 49. minuti preko Toornstre, a sve dileme oko pobjednika razriješio je Karsdorp u 80. minuti nakon briljantnog solo prodora.

Glasgow Rangers doživio je poraz na gostovanju kod Young Boysa sa 1:2 primivši drugi pogodak u sudačkoj nadoknadi. Tri boda Švicarcima donio je Fassnacht.

Nakon dva kola sva četiri kluba u grupi imaju po tri boda.

U grupi L Partizan je na gostovanju pobijedio Astanu s 2:1, dok su AZ i Manchester United odigrali bez pogodaka. Bio je to susret u kojem engleska momčad nije uputila nijedan udarac u okvir protivničkog gola.

Na tablici vode Partizan i Manchester United sa po četiri boda, AZ ima dva, dok je Astana bez bodova.

CSKA je u dvoboju H grupe u Moskvi izgubio od Espanyola sa 0:2 upisavši i drugi poraz. Gosti su poveli u 64. minuti pogotkom Leia Wua, a pobjedu su potvrdili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade preko Campuzana.

U drugoj utakmici Ludogorets je pobijedio Ferencvaros s 3:0 upisavši i drugu pobjedu. Pobjedu bugarskoj momčadi donijeli su Lukoki (1) i Forster (40, 64).

Na tablici vodi Ludogorets sa šest bodova, Espanyol ima četiri boda, Ferencvaros jedan, a CSKA je na posljednjem mjestu s dva poraza.

Drugi poraz upisao je i Bešiktaš u grupi K. Turska momčad je u prvom kolu poražena u Bratislavi od Slovana s 2:4, a večeras na svom stadionu od Wolverhamptona s 0:1.

U drugom utakmici Braga i Slovan su odigrali 2:2. Domaćin je u dva navrata vodio, no slovački prvak se nije predavao i na kraju je uspio izjednačiti.

Na tablici vode Slovan i Braga sa po četiri boda, Wolverhampton ima tri, a Bešiktaš je iznenađujuće bez bodova.

U I grupi St Etienne i Wolfsburg su remizirali 1:1, a identičnim rezultatom je završio i susret između Oleksandrije i Genta. Na tablici vode Wolfsburg i Gent sa po četiri boda, dok St Etienne i Oleksandrija imaju po bod.

Rezultatom 1:1 završile su i oba dvoboja u grupi J, Wolfsberger – Roma, te Istanbul Basaksehir – Borussia Monchengladbach. Na tablici vode Wolfsberger i Roma sa po četiri boda, dok Basaksehir i Borussia po jedan bod.