Manchester United prošao u narednu rundu FA Cupa, ali Solskjaer nema razloga za slavlje

Manchester United je prošao u četvrto kolo FA Cupa pobjedom nad Wolverhamptonom rezultatom 1:0.

Ole Gunnar Solskjaer je na teren na Old Traffordu poslao kombinovani sastav, a najbolji strijelac kluba Marcus Rashford je zbog lakše povrede susret počeo na klupi za rezervne igrače.

U 63. minuti Norvežanin je rizikovao i na teren poslao Engleza na teren protiv Daniela Jamesa.

Samo četiri minute Juan Mata je pogodio za, ispostavit će se, konačnih 1:0, ali je u 79. minuti cijeli Old Trafford zanijemio kada je Rashford prilikom jednog duela dobio udarac u leđa nakon čega je ostao ležati na terenu.

Ljekari su mu pokušali pružiti pomoć kako bi napadač Uniteda mogao nastaviti meč, no ubrzo su signalizirali Solskjaeru da Rashford ne može nastaviti igru.

Ukoliko se ispostavi da je Rashfordova povreda ozbiljnije povrede on će propustiti najveći engleski derbi kada u nedjelju u 17:30 na gostovanju kod Liverpoola.