Manchester United u fantastičnoj utakmici porazio Southampton!

Fantastičan meč odigrali su u 29. kolu Premier lige Manchester United i Southampton na Old Traffordu, a na kraju je United slavio pobjedu od 3:2.

Nakon nekoliko sjajnih šansi gosti su u 26. minuti fantastičnim projektilom Valeryja donio prednost gostima od 0:1.

Ovim se rezultatom otišlo na odmor, a u nastavku meča je viđen zaista spektakularan meč.

United je u periodu od 53. do 59. minute na krilima Pereire došao do preokreta. Zabio je prvo u 53. minuti prekrasno za 1:1, a zatim je uposlio Lukaku za preokret i vodstvo od 2:1.

Southampton se nije predavao, a u 75. minuti dolaze do još jednog čudesno gola. Iz slobodnjaka je pogodio Ward-Prowse za 2:2.

U 89. minuti United ipak dolazi do pobjede. Lukaku majstorski pogađa na asistenciju Freda  za pobjedu i konačan rezultat od 3:2.