Mane bacio navijače u trans, ali ono što je napravio Willems prepričavat će se danima!

Nogometaši Liverpoola i Newcastle Uniteda u ovim trenucima na Anfiledu igraju dvoboj petog kola engleske Premier lige.

Ključni trenuci prvog poluvremena dogodili su se od 7. do 40. minute. Prvo su gosti poveli fenomenalnim pogotkom Jetra Willemsa. Nizozemac je sjajnim driblingom izbacio svog čuvara, a onda je zakucao loptu u mrežu Adriana.

Liverpool je nakon toga uspostavio dominaciju, a nagrada je stigla u 28. minuti. Andrew Robertson je probio na lijevoj strani i proslijedio loptu do Sadia Manea koji spektakularnim udarcem baca domaće navijače u trans.

Dvanaest minuta kasnije ‘Redsi’ dolaze do preokreta. Roberto Firmino je loptom u prostor uposlio brzonogog Manea, koji zahvaljujući očajnoj reakciji gostujućeg vratara Dubravke postiže svoj drugi gol na utakmici za 2:1 Liverpoola.