Mario Balotelli zabio golčinu i začepio usta rasistima!

Talijanski nogometaš Mario Balotelli je u 55. minuti susreta između Verone i njegove Brescie (2:1) u 11. kolu Serie A bio u borbi za loptu ispod tribine domaćih navijača.

Navijači Verone, poznati po rasističkim ispadima, tada su počeli majmunski navijati tamnoputom napadaču gostujuće momčadi.

Balotelli je ljutit uvredama uhvatio loptu rukama, ispucao je prema rasistima na tribinama te bijesan i razočaran krenuo prema svlačionici pokazujući prstom da više ne želi igrati.

Suigrači, protivnički igrači i sudac ipak su ga spriječili da napusti travnjak i nagovorili ga da nastavi igrati. Dvoboj je ipak prekinut, a nastavljena je nakon pet minuta.

Balotelli im je odgovorio fenomenalnim pogotkom kojim je pet minuta prije kraja postavio konačan rezultat. S 20 metara desnom nogomet je pogodio lijeve rašlje protivničkog gola.