Marseille pobjedom protiv Lillea praktički potvrdio drugo mjesto

Utakmicom Lillea i Marseillea kompletirano je 25. kolo francuske Ligue 1.

Još je 13 kola ostalo do kraja francuskog prvenstva, a Marseille je pobjedom kod Lillea praktički potvrdio drugo mjesto na ljestvici.

Domaći su poveli u 51. minuti sjajnim pogotkom Osimhena. No, samo par minuta kasnije gosti imaju šansu za izjednačenje iz penala. Na sreću Lillea, Rongier nije bio precizan s bijele točke.

Međutim, uporni Marseille ipak dolazi do izjednačenja. Igrala se 66. minuta kada je Germain nakon kornera pucao glavom, a na gol liniji Mandava poslao loptu u vlastitu mrežu.

Tri minute kasnije uslijedio je novi šok za Lille. Razigrani gosti stigli su do velikog preokreta, strijelac za konačnih 2:1 bio je Benedetto.

Vodeći PSG ima 62 boda, Marseille je drugi s deset bodova manje, a Rennes je treći s 41 bodom. Lille je na četvrtom mjestu s 40 bodova, dok su trenutačno u zoni ispadanja Dijon (26), Amiens (21) i Toulouse (13).