Martial presudio Partizanu koji se nije obrukao u Beogradu

Ekipa Manchester Uniteda upisala je minimalnu pobjedu u Beogradu protiv Partizana rezultatom 1:0 u meču 3. kola grupne faze Evropske lige.

Pred kraj prvog poluvremena, tačnije u 42. minuti, Manchester United stiže u vodstvo. Nemanja Miletić je srušio Brandona Williamsa, sudija Estrada je pokazao na bijelu tačku, a siguran realizator bio je Anthony Martial koji je pogodio za 1:0.

U nastavku igre Partizan je krenulo još silotivije ka golu Romera. Ekipa Save Miloševića imala je nekoliko izuzetno dobrih prilika, ali ipak nisu uspjeli ugurati loptu u mrežu. Domaćini su u drugom poluvremenu imali pet velikih prilika za postizanje pogotka, ali nisu uspjeli postići gol, pa ostaje žal zbog poraza od engleskog velikana.

Nakon ovog poraza, ‘Crno-beli’ se nalaze na trećem mjestu svoje grupe sa četiri boda, AZ Alkmaar ima pet bodova, a Manchester United na prvom mjestu ima sedam bodova.