Mauro Icardi panenkom donio Interu pobjedu protiv Udinesea!

Nogometaši Intera su nakon četiri utakmice bez pobjede (dva remija, dva poraza) napokon upisali pobjedu. Nerazzurri su na domaćem terenu s 1:0 pobijedili Udinese.

Inter je dominirao, ali nikako nije uspio doći do konkretnije šanse. A onda je u 66. minuti Keita Balde odlično prošao po lijevoj strani, ubacio u sredinu, a lopta je došla do Icardija, koji s pet metara nije uspio matirati raspoloženog Mussa.

Keitu je u 70. minuti zamijenio Perišić, a odmah nakon što je ušao u igru, hrvatski reprezentativac je u suradnji sa sunarodnjakom Brozovićem i VAR-om donio kazneni udarac za Inter.

Siguran realizator je bio kapetan Mauro Icardi. Argentinac je prekrasnom ‘panenkom’ zabio za vodstvo milanske momčadi. Icardi je ponovno zatresao mrežu u 89. minuti, ali gol nije bio priznat zbog zaleđa.