Mauro Icardi u samom finišu donio pobjedu Paris Saint-Germainu!

Nogometaši Paris Saint-Germaina teže su od očekivanog došli do prvenstvene pobjede protiv Bresta u gostima rezultatom 2:1.

Momčad Thomasa Tuchela povela je majstorskim pogotkom Angela Di Marije u 39. minuti. Julian Draxler odličnim je dodavanjem izbacio Argentinca u stopostotnu šansu, a ovaj hladnokrvnim lobom šalje loptu u mrežu za vodstvo svoje momčadi.

U 73. uporni domaćini su došli do izjednačenja. Nakon jedne polukontre lopta je došla do Samuela Grandsira koji snažnim udarcem matira Sergia Rica na golu PSG-a.

No pet minuta prije kraja, za PSG se ukazao Mauro Icardi. Draxler je započeo akciju, preciznom loptom u prostor izbacio Maxima Choupo-Motinga koji je ubacio u kazneni prostor, a Icardi nakon malo oklijevanja zabio i donio PSG-u važnu pobjedu.

PSG je uvjerljivo vodeća momčad Ligue 1 s 30 osvojenih bodova, slijedi ga Angers s 20 bodova i utakmicom manje.