Milan i Lazio režirali nogometni spektakl i golijadu u Rimu, Napoli u šokantnoj završnici preokrenuo Parmu

Večeras su u terminu od 20:45 sati igrane dvije utakmice trećeg kola italijanske Serie A i obje su bile izuzetno zanimljive za gledatelje.

U Rimu su se sastali Lazio i Milan. Na Olimpijskom stadionu nije bilo pobjednika, ali smo vidjeli čak četiri pogotka, te je konačan rezultat glasio 2:2.

Već u osmom minutu gost je stigao do prednosti. Strahinja Pavlović je asistenciju Pulišića pretvorio u pogodak. Lazio do poravnanja dolazi tek u drugom poluvremenu, odnosno u 62. minutu. Tada je Castellanos zabio za 1:1.

Samo četiri minuta kasnije Dia pogađa mrežu protivnika za potpuni preokret, da bi u 72. minutu susreta Abraham uposlio Leaa, koji postavlja konačnih 2:2.

Svoju utakmicu trećeg kola Serie A večeras su odigrali Napoli i Parma, a Napolitanci su upisali pobjedu rezultatom 2:1 i to u prezanimljivoj i šokantnoj završnici.

Igrao se 19. minut kada se zatresla mreža Napolija. Alex Meret je skrivio penal, dok je odgovornost preuzeo Ange-Yoan Bonny i pogodio za prednost Parme.

Prijetio je Napoli u nastavku preko Kvaratskhelije, da bi u 66. minutu Buongiorno uspio uzdrmati prečku gostujuće momčadi. Gol domaćih čekali smo sve do drugog minuta sudačke nadoknade koja je trajala 15 minuta. Lukaku je vratio rezultatski egal.

Samo četiri minuta kasnije preokret Napolija. Naime, Anguissa je fantastično skočio i lijepo pogodio pod prečku za konačnih 2:1 i veliku pobjedu Napolija. Vrijedi dodati još da je Meret fenomenalno intervenisao u posljednjem napadu Parme.