Milan konačno pobijedio: Susova golčina iz slobodnjaka za tri boda!

Nogometaši Milana konačno su upisali pobjedu nakon duge rezultatske krize. ‘Rossoneri’ su na San Siru nadigrali SPAL rezultatom 1:0.

Utakmicom Milana i SPAL-a kompletirano je 10. kolo Serie A. Milan je večeras morao pobijediti da bi koliko-toliko oraspoložio navijače nakon katastrofalnog početka sezone.

Španjolac Suso, koji je duže vrijeme na udaru navijača, utakmicu je počeo s klupe, a priliku je dobio u 57. minuti, na veliko nezadovoljstvo gledatelja na stadionu.

Međutim, ušutkao ih je samo šest minuta kasnije fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca. Do kraja susreta domaći su uspjeli sačuvati prednost.

Za Milan je ovo, vjerovali ili ne, prva pobjeda na svom terenu još od augusta i utakmice drugog kola Serie A protiv Brescie.

‘Rossoneri’ su ovom pobjedom skočili na 10. mjesto prvenstvene ljestvice s 13 osvojenih bodova. SPAL je ostao na pretposljednjem mjestu sa sedam bodova.