Milan srušio hit-momčad Serie A: Ibrahimović zabio majstorski pogodak

U susretu 19. kola talijanske Serie A nogometaši Milana upisali su pobjedu na gostovanju kod Cagliarija rezultatom 2:0.

‘Rossoneri’ su ovom pobjedom konačno donijeli malo zadovoljstva svojim navijačima. Riječ je o iznimno važnoj pobjedi protiv hit-momčadi Serie A ove sezone.

Milan je poveo u 46. minuti kada je na asistenciju Castilleja zabio Rafael Leao. No, trenutak utakmice dogodio se u 80. minuti.

Zlatan Ibrahimović zabio je svoj prvi pogodak nakon povratka u Milan i to na majstorski način nakon asistencije Hernandeza. Bio je to trenutak koji su navijači Milana čekali jako dugo.

Velikan sa San Sira sada je smanjio zaostatak za šestim Cagliarijem na četiri boda, a to je posljednja pozicija koja vodi u Europu.