Milan svladao Frosinone i ostao u igri za Ligu prvaka!

Pobjedom 2:0 protiv Frosinonea Milan je ostao u igri za ulazak u Ligu prvaka sljedeće sezone.

‘Rossoneri’ su teže od očekivanog pobijedili Frosinone i sada se nadaju da će i Juventus pobijediti Atalantu.

Frosinone je mogao do vodstva u 50. minuti kada je Abate napravio penal, ali Donnarumma je pročitao i obranio pokušaj Ciana. U 57. minuti Milan dolazi u vodstvo nakon što je loptu u mrežu skrenuo Piatek.

Deset minuta već je 2:0. Španjolac Suso savršeno je pogodio iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora, a lopta od grede odlazi u mrežu.

U ovom trenutku Milan i Atalanta imaju jednako bodova, no Milan je bolji u međusobnim dvobojima i ako na kraju sezone budu imali isti broj bodova, Milan će biti ispred Atalante.

To znači da Atalanta mora ostati neporažena u Torinu protiv Juventusa kako bi u zadnjem kolu bila u poziciji da sama odlučuje o svojoj sudbini.