Miralem Pjanić ovakvo poniženje još nije doživio otkako je stigao u Bešiktaš

Bosanskohercegovački nogometaš Miralem Pjanić nije se proslavio u susretu 13. kola turskog prvenstva.

Bešiktaš je gostovao kod Alanyaspora, a Pjanić je igrao od prve minute. Međutim, zajedno s Atibom Hutchinsonom zamijenjen je već na poluvremenu.

U tim trenucima je Bešiktaš gubio 1:0, na kraju je primio još jedan pogodak i upisao neugodan poraz te je sada na razočaravajućem sedmom mjestu turske Superlige sa 20 bodova, dok je Alanyaspor sa 24 boda na odličnom trećem mjestu.

Pjaniću u zadnje vrijeme nikako ne ide. Nedavno je izbačen iz reprezentacije od strane izbornika BiH Ivayla Peteva, a u domovini je označen kao jedan od najvećih krivaca za razočaravajuće igre ‘Zmajeva‘.

Najviše su navijači ljuti na Pjanića zbog fotografija koje su procurile u javnost, a koje pokazuju 31-godišnjeg veznjaka u ležernim noćnim izlascima tijekom važnih utakmica reprezentacije.