Mlada hrvatska nogometna reprezentacija deklasirala Bjelorusiju!

Hrvatska reprezentacija do 21 godine ostvarila je važnu pobjedu na gostovanju kod Bjelorusije s 4:0 u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo koje se sljedeće godine igra u Italiji i San Marinu.

‘Mini Vatreni’ su poveli u 16. minuti preko Jakoliša. Reprezentativci Nenada Gračana na samom kraju prvog poluvremena povećali su vodstvo pogotkom Šunjića. Na 3:0 je u 46. minuti sjajnom individualnom akcijom povisio Milanov Alen Halilović.

Za 4:0 pogodio je razigrani Josip Brekalo, nakon što su mu kompletan pogodak pripremili sjajni Borna Sosa i Nikola Vlašić.

Hrvatska reprezentacija do 21 godine je ovom pobjedom osigurala najmanje drugo mjesto u skupini 1 kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Italiji i San Marinu koje je na rasporedu sljedeće godine.