Modrić nakon pobjede i majstorskog gola protiv Poljske poručio: Kad ne bude više žara u meni, sam ću otići!

090924Modrić

Nogometna reprezentacija Hrvatske je sinoć u drugom kolu Lige nacija u Osijeku savladala Poljsku sa 1:0 prekrasnim golom Luke Modrića u 51. minutu.

U Osijeku su izabranici Zlatka Dalića konačno pronašli put do pobjede u Ligi nacija. Nakon što su u četvrtak izgubili od Portugala, ‘Vatreni’ su protiv Poljaka ostvarili prvi trijumf u grupi.

Napadali su Hrvati u prvom poluvremenu, ali čvrsta poljska odbrana bila je prepreka koja se činila neprobojnom. Međutim, u 51. minutu je Luka Modrić pronašao način da razbije ovu blokadu.

Bruno Petković je izborio slobodan udarac na rubu kaznenog prostora, a veznjak Reala je izveo majstorski udarac. Lopta je završila u samim rašljama gola Skorupskog, čime je Luka osigurao pobjedu svojoj ekipi.

Po završetku utakmice čovjek koji danas slavi svoj 39. rođendan se obratio medijima, dok je ponovo jedna od tema bio njegov odlazak iz nacionalnog tima o kojem mnogi pričaju.

“U mojim godinama je bilo što teško prognozirati. Sa mnom se nikad ne zna. Idemo utakmicu po utakmicu. Kad ne bude više žara u meni, neće mi nitko trebati to reći. Sam ću otići. A do tada, i dalje sam tu”, poručio je Modrić.