Monaco utrpao petardu Zvezdi i zakucao je za dno Lige prvaka, Milan bolji od Bruggea

221024Monaco-Zvezda

Monaco je u trećem kolu Lige prvaka s uvjerljivih 5:1 slavio pred svojim navijačima protiv Crvene zvezde i tako srpskog prvaka prikovao za dno Lige prvaka.

Zvezda u ovom trenutku ima nula bodova nakon tri odigrane utakmice, ali i -9 gol-razliku, najlošiju od svih klubova koji dosad nisu osvojili ni bod.

Monaco je poveo golom Minamina u 20. minuti, a Zvezda se svega sedam minuta kasnije opet vratila u igru. Ndiaye je sigurno izveo penal.

Međutim, Monaco je na predah otišao s vodstvom nakon pogotka Embola u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Nastavak je donio potop srpskog prvaka. Singo je u 54. minuti majstorijom povisio na 3:1, Minamino je u 70. minuti zabio svoj drugi gol na susretu, a konačnih 5:1 postavio je Akliouche u samoj završnici.

U terminu od 18:45 odigran je još jedna susret, a u njemu je Milan rezultatom 3:1 slavio protiv Club Bruggea. Milan je poveo pogotkom Pulisica u 34. minuti. Amerikanac je zabio izravno iz kornera.

Brugge je u 51. minuti došao do poravnanja pogotkom Sabbea, a onda je Reijnders s dva pogotka (61, 71) riješio sve dileme oko pobjednika.