MOURINHO NA ODLASKU: West Ham srušio Manchester United!

Nogometaši West Ham Uniteda ostvarili su veliku pobjedu u prvom susretu sedmog kola engleskog prvenstva protiv Manchester Uniteda sa 3:1. Čekićarima je ovo prva domaća pobjeda u novoj sezoni Premier lige.

West Ham je poveo u osmoj minuti susreta pogotkom Felipea Andersona nakon sjajne povratne lopte Pabla Zabalete. Na isteku prvog dijela domaćin je povećao vodstvo nakon nesretnog autogola Victora Lindelofa.

U 57. minuti Jose Mourinho je u igru uveo Marcusa Rashforda koji mu se odužio pogotkom nakon 14 minuta provedenih na terenu. Međutim, samo tri minute kasnije Marko Arnautović je ubio sve nade gostiju svojim četvrtim pogotkom sezone.

290918Anderson

Mourinho je nakon toga sve svoje karte bacio na napad, no njegova momčad nije uspjela stvorili niti jednu ozbiljnu priliku. Crveni vragovi su ponovno odigrali utakmicu za zaborav, a pozicija Josea Mourinha je klimavija više nego ikad prije.

Nakon nepotpunog sedmog kola West Ham je skočio na 12. mjesto tablice sa sedam osvojenih bodova, dok je United pao na osmo mjesto s tri boda više.