Može li preciznije od ovoga? Sjajan pogodak Davida Silve iz slobodnjaka!

U okviru priprema za predstojeće Evropsko prvenstvo, reprezentacija Španije je danas odigrala prijateljsku utakmicu protiv selekcije Južne Koreje i slavila laganu pobjedu ubjedljivim rezultatom 6:1.

Španci su protiv Korejanaca imali lagani trening napunivši njihovu mrežu sa šest pogodaka. U prvom poluvremenu golove za Furiju postigli su Silva, Fabregas i Nolito, a posebno je lijep bio pogodak veznjaka Manchester Cityja koji je maestralno pogodio iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu u listu strijelaca su se upisali Morata dva puta, te još jednom Nolito, koji bi mogao imati zapaženu ulogu na Evropskom prvenstvu. Utješni pogodak za reprezentaciju Južne Koreje postigao je Ju Se-Jong u 83. minuti.