Najbolja partija Mirze Teletovića za Phoenix ove sezone

U noći sa subote na nedjelju odigrano je šest utakmica na NBA parketima, a Phoenix Sunsi, za koje nastupa naš Mirza Teletović, pobijedili su Denver Nuggetse sa 105:81.

Phoenix Sunsi su dominirali tokom cijele utakmice, a posebno su se istaknuli drugoj četvrtini u kojoj su postigli 33 poena pored 15 koje su ubacili košarkaši Nuggetsa. Treća četvrtina bila je ujednačena sa krajnjim rezultatom 28:26, dok je posljednja pripala poraženima sa rezultatom 27:17.

Do pobjede je Sunse vodio sjajni Eric Bledsoe sa 30 postignutih poena, a u redovima Denvera najefikasniji je bio Will Barton sa 19 poena.

Bosanskohercegovački reprezentativac Mirza Teletović na terenu je proveo nešto manje oko 30 minuta i za to vrijeme uspio je upisati 11 poena, tri asistencije i devet skokova.