Najsramnije simuliranje u karijeri Luisa Suareza!

Barcelona je večeras pred svojim navijačima u uzbudljivoj utakmici 20. kola La Liga savladala Leganes rezultatom 3:1.

Katalonci su poveli nakon pogotka fantastičnog Dembelea koji hvala prepoznatljivu formu. Francuz je svoj 13 pogodak u sezoni postigao nakon asistencije Jordi Albe.

U život je goste vratio Braithwaite u 57. minuti susreta na asistenciju En Nesryrija, ali nažalost do povoljnog rezultata nisu mogli.

Za takav rasplet pobrinuo se Luis Suarez koji vraća rezultat u korist Barce u 71. minuti i svom timu donosi nova tri boda. Međutim, u jednoj situaciji je pokazao zašto je jedan od ‘najomraženijih’ igrača kod sudija u prvenstvu.

Urugvajac je izašao pred golmana Cuellara kojeg je pokušao zaobići, ali nakon što je ustanovio da neće uspjeti, odlučio se za očajan potez. Pao je bez bilo kakvog kontatka tražeći kazneni udarac. Možda i najgore simuliranje u njegovog karijeri.

Posao i konačan rezultat je postavio Argentinac Leo Messi samo par trenutaka prije posljednjeg zvižduka.