Nakon debakla protiv Osijeka: Trener Lokomotive ponudio ostavku!

Nogometaši Osijeka su vjerojatno izbacili Lokomotivu iz utrke za pozicije koja vode u kvalifikacije za Europsku ligu.

Pobjedom u Kranjčevićevoj od 4:0 Osijek se vratio se na treće mjesto. Golijadu je započeo Marin Pilj prekrasnim pogotkom u 22. minuti.

Mreže su zatim mirovale do same završnice, kada izabranici Dine Skendera postižu tri pogotka u samo osam minuta. Zabio je Žaper u 79. minuti, nakon toga Marić, a konačnih 4:0 u 87. minuti postavio je Pušić.

Nakon teškog poraza Goran Tomić ponudio je ostavku na mjesto trenera Lokomotive.

Ovo je jedan od najvećih poraza i udaraca u mojoj dosadašnjoj trenerskoj karijeri. Sram me kako smo izgledali tijekom cijele utakmice, Osijek je zasluženo pobijedio.”

Jedino što mogu napraviti da ponudim ostavku iz moralnih razloga Upravi kluba, a na njima je da odluče što će napraviti“, rekao je Tomić nakon poraza.