Napoli i Atalanta podijelili bodove u fantastičnom meču

Nogometaši Napolija ugostili su na svom stadionu Atalantu u sklopu 10. kolu Serije A i u fantastičnom meču podijelili bodove.

Napoli je dobru igru na početku meča krunisao u 16. minuti. Callejon je centrirao a Maksimović glavom pogodio za vodstvo domaćih.

Ipak, gosti iz Bergama pred sami kraj poluvremena preko Freulera vraćaju stvari na početak i tako utakmicu čine dodatno zanimljivom.

Izabranici Carla Ancelottija silovito su krenuli u nastavak susreta sa ciljom da što prije postignu pogodak i konačno osovoje tri boda.

To im je pošlo za rukom u 71. minuti kada mrežu pogađa preporođeni Milik. Međutim, slavlje nije dugo trajalo s obzirom da je samo četiti minute nakon toga konačnih 2:2 i bod Atalanti donio Josip Iličić.