Napoli nastavlja gaziti: Spallettijevi momci upisali osmu maksimalnu pobjedu

Nogometaši Napolija su na svom stadionu Diego Armando Maradona večeras u 8. kolu Serie A s minimalnih 1:0 pobijedili Torino.

Junak Napolitanaca još jednom je bio čudesni Victor Osimhen kojeg prati već cijela Europa, a tragičar je mogao biti Lorenzo Insigne.

Naime, Insigne je i na ovom susretu promašio penal, što mu je već treći put ove sezone da ne iskorištava najstrožu kaznu, pa bi Luciano Spalletti zaista mogao razmisliti da promijeni izvođača jedanaesteraca.

Promašio je Insigne kazneni udarac u 27. minuti, a Osimhen je svoj golgeterski niz nastavio u 81. minuti kada je pogodio za radost domaćih navijača i novu pobjedu Napolija.

Tako je Napoli ostao maksimalan i nakon osam odigranih kola, te i dalje ima sve pobjede i 24 boda na kontu. Milan je drugoplasirani s dva boda manje, dok trećeplasirani Inter ima 17 bodova.