NASTAVAK POBJEDNIČKOG NIZA: Liverpool do teškog trijumfa u Sheffieldu!

Nogometaši Liverpoola ostvarili su sedmu pobjedu u engleskom prvenstvu te održali stopostotan učinak.

Aktualni europski prvak minimalnom pobjedom od 0:1 otvorio je 7. kolo Premier lige na neugodnom gostovanju kod Sheffield Uniteda.

Sheffield se pokazao kao neugodan protivnik za momčad Jurgena Kloppa. Nakon prvog dijela rezultat je bio 0:0, a u nastavku se domaća momčad dobra držala iako je Liverpool stvarao prilike.

Taman kad su neki pomislili da će Liverpoolovom stopostotnom učinku doći kraj, dogodio se kiks domaćeg golmana Hendersona i ‘Redsi’ su poveli.

U 70. minuti Wijnaldum je pucao snažno s ruba kaznenog prostora, a Henderson loše reagirao i propustio loptu kroz noge.

Liverpool je na vrhu ljestvice s 21 bodom, osam više od drugoplasiranog Manchester Cityja koji u 18:30 gostuje kod Evertona.